Šviečiantys tamsoje čiulptukai – ko jie verti?

Paskelbta Viktorija G

Ar verta rinktis tamsoje šviečiančius, bet kiek brangesnius čiulptukus?

BIBS GLOW čiulptukai

Šviečiantys tamsoje čiulptukai pradeda švytėti tamsoje, todėl Jums, kaip tėvams, ir Jūsų vaikui lengviau rasti čiulptuką naktį. Mes patys, kaip tėvai, žinome, kaip sunku tamsoje rasti čiulptuką. Mums švytintis čiulptukas yra nepamainomas must have!

Kodėl verta naudoti GLOW čiulptukus?

BIBS GLOW čiulptukai palengvina čiulptukų paieškas tamsoje ir tėvams, ir mažyliams, ir ypatingai gelbsti akimirkomis, kai tėvai, stovėdami vidury nakties – visiškoje tamsoje – ieško čiulptuko su verkiančiu vaiku. Naktiniai čiulptukai padeda tėveliams ir mažyliams gerai išsimiegoti, nes naktį pametus čiulptuką nereikia įjungti šviesos ir žadinti kūdikio.

bibs

Lengva rasti tamsoje

BIBS šviečiantys čiulptukai pasižymi praktišku liuminescenciniu efektu, todėl juos visada rasite – net ir visiškoje tamsoje.

Kaip veikia GLOW čiulptukai?

Tiesiog 5–10 sekundžių palaikykite čiulptuką prie šviesos šaltinio, kad suaktyvintumėte efektą. Poveikis išlieka 8+ valandas.

Ar GLOW čiulptukai yra saugūs mano kūdikiui?

Taip! BIBS šviečiantys čiulptukai yra tokios pat aukštos kokybės kaip ir originalūs BIBS čiulptukai, kruopščiai išbandyta ir patvirtinta, kad yra 100% saugūs vaikams. BIBS saugos ir kokybės standartai yra neįtikėtinai aukšti, o visi čiulptukai atitinka Europos standartą EN 1400 + A2.

Liuminescencinė naktinio čiulptuko dalis gaminama į medžiagą, iš kurios gaminamas čiulptuko rankenėlė, vietoj spalvinių pigmentų pridedant šviečiančio pigmento. Štai kodėl ant GLOW čiulptuko rankenėlė yra balta - nes nebuvo pridėta spalvoto pigmento.

Kaip ir visos kitos medžiagos, kurias BIBS naudoja čiulptukuose ir kituose gaminiuose, švytinti medžiaga yra visiškai saugi ir buvo kruopščiai išbandyta. Skydas ir liuminescencinė dalis yra pagaminti iš 100% maistui saugios medžiagos ir neturi BPA.

Liuminescencinis pigmentas „įkrauna“ dienos metu, sugerdamas dienos šviesą. Kai sutemsta, jis skleidžia sugertą šviesą, todėl gali būti matomas tamsoje.

bibs ciulptukas maziausias kaina

Kiek laiko išlieka švytėjimo efektas?

Tai priklauso nuo „įkrovimo“ ir šviesos šaltinio. Tačiau apskritai poveikis trunka 8+ valandas, jei čiulptuką laikote iki šviesos šaltinio apytiksliai nuo 5 iki 10 sek.

Šviečiančius čiulptukus žiūrėkite el. parduotuvėje: https://babybaby.lt/search?q=%C5%A1vie%C4%8Diantys

0 komentarai

Palikti komentarą