APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS

Apmokėjimo būdai

Apmokėti už prekes šiuo metu galite naudodamiesi elektronine bankininkyste, t. y. prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

 

Pristatymas

Prekės pristatomos per Omniva kurjerius arba paštomatus (parenkamas artimiausias Omnivos paštomatas pagal Jūsų nurodytą adresą, taip pat galite nurodyti kitą Omnivos paštomatą, į kurį pageidaujate gauti užsakymą, pastabose). 

Prekės paprastai pristatomos per 1 darbo dieną (jei užsakymo apmokėjimas gaunamas iki 17 val.). Prekės išsiunčiamos per 1 darbo dieną nuo apmokėjimo įvykdymo, jei prekė yra sandėlyje.

Tais atvejais, kai prekės sandėlyje nėra, prie prekės nurodomas apytikslis laikas, per kiek dienų prekę pristatysime. Esant poreikiui gauti prekę konkrečiai datai, susisiekite su babybaby.lt administratoriumi ir pasitikslinkite, ar prekę įmanoma pristatyti pageidaujamai datai ar netgi ir anksčiau.

Pristatymo adresas gali skirtis nuo mokėtojo adreso – tai gali būti Jūsų namų, darbo ar net draugų adresas – nepamirškite nurodyti teisingo prekės gavėjo adreso ir ypač -  nurodyti telefono numerio, jei pasirinkote pristatymą per kurjerį. Pranešimas apie gautą siuntą į paštomatą Jums bus atsiųstas arba į el. paštą arba į telefono numerį - atsižvelgiant į tai, kokius kontaktus nurodėte darydami užsakymą.

Pristatymo kaina priklauso nuo prekės dydžio bei pobūdžio.

Atskiru susitarimu prekes taip pat galime pristatyti per www.kautra.lt ar kitais būdais.

Jeigu pageidaujate kitokio pristatymo, darydami užsakymą, pastabose įrašykite savo pageidavimą.

Tais atvejais, kai pirkėjas neatsiima siuntos iš Omnivos paštomato, siunta grąžinama pardavėjui - pirkėjo pasirinkimu galimas sumokėtos sumos grąžinimas, atskaičius siuntimo bei grąžinimo paslaugos kainą arba pakartotinis siuntimas apmokant siuntimo bei grąžinimo paslaugos kainą. (Siuntos grąžinimas - 2,49 Eur).

Jei kiltų papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis į Babybaby.lt (info@babybaby.lt arba tel. 860314313) ir mes Jums suteiksime visą reikalingą informaciją ir/ar pagalbą.