APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS

Apmokėjimo būdai

Apmokėti už prekes šiuo metu galite naudodamiesi elektronine bankininkyste, t. y. prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

 

Pristatymas

Prekės pristatomos per Omniva paštomatus, LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus, Lietuvos pašto skyrius arba kurjerius, atsižvelgiant į tai, kokį prekės pristatymo būdą pasirenkate įsigydami prekę. Nuo pasirinkto būdo priklausys pristatymo kaina ir greitis (tai galite pasirinkti ir matyti prieš apmokėdami krepšelį).

Prekės išsiunčiamos per 1 darbo dieną nuo apmokėjimo įvykdymo, jei prekė yra sandėlyje.

Tais atvejais, kai prekės sandėlyje nėra, prie prekės nurodomas apytikslis laikas, per kiek dienų prekę pristatytume. Esant poreikiui gauti prekę konkrečiai datai, susisiekite su babybaby.lt administratoriumi ir pasitikslinkite ar prekę įmanoma pristatyti pageidaujamai datai ar net anksčiau.

Pristatymo adresas gali skirtis nuo mokėtojo adreso – tai gali būti Jūsų namų, darbo ar net draugų adresas – nepamirškite nurodyti teisingo prekės gavėjo adreso.

Atskiru susitarimu prekes taip pat galime pristatyti per www.kautra.lt

Jeigu pageidaujate kitokio pristatymo, darydami užsakymą, pastabose įrašykite savo pageidavimą.

Jei kiltų papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis į Babybaby.lt (info@babybaby.lt arba tel. 860314313) ir mes Jums suteiksime visą reikalingą informaciją ir/ar pagalbą.