GARANTINIS APTARNAVIMAS IR PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Garantinis aptarnavimas

Visoms babybaby.lt parduodamoms prekėms suteikiama 2 metų garantija. Šiuo laikotarpiu paaiškėjus gaminio trūkumams ar atsiradus triktims dėl gamintojo kaltės, dėsime visokeriopas pastangas, kad užtikrintume greitą ir sklandų trūkumų šalinimą, o nesant galimybių pašalinti triktis - pakeisime prekę nauja.

Siekiant užtikrinti Jums galimybę kuo greičiau vėl be jokių trikčių naudotis įsigyta preke, taikome supaprastintą ir pagreitintą garantinio prekių aptarnavimo tvarką - atsiradus triktims, turėtumėte Jums patogiu būdu susisiekti su mumis - telefonu 860314313 ar e-paštu info@babybaby.lt. Atsiradus prekės trikčiai ar paaiškėjus defektui, nereikia pateikti garantinių talonų - pakanka turėti mokėjimo pavedimo kopiją.

Kiekvienos Babybaby.lt  parduodamos prekės pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. 

Garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami kaip įmanoma greičiau ir paprastai netrunka ilgiau kaip savaitę, tačiau esant objektyvioms priežastims, šalinami per šiuos terminus: iki 21 dienos nuo prekės perdavimo garantinį aptarnavimą atliekančiam servisui arba per 45 dienas, jei remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Visais atvejais, kaip minėta, garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.

Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.

Juridiniams subjektams garantijos terminas taikomas/netaikomas pagal gamintojų nustatytus garantinius terminus.

Garantija nėra taikoma:

 • prekėms, kurios turi mechaninių pažeidimų;
 • prekėms, kurios turi ardymo žymių;
 • prekėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį;
 • prekėms, kurių gedimai atsirado dėl pirkėjo kaltės;
 • prekėms, kurios buvo remontuojamos neįgaliotame gamintojo servise;
 • kai gedimas atsiranda dėl aplinkos veiksnių (audros, lietaus ir pan.), Force majeure (gaisro, potvynio) ar atsitiktinių išorės veiksnių poveikio (įtampos šuolio ir pan.);
 • jeigu gedimas atsiranda dėl į įrenginio vidų patekusių skysčių, daiktų ir pan.;
 • jei naudojant prekę nebuvo laikomasi gaminio naudotojo vadove nurodytų reikalavimų dėl įrenginio priežiūros;
 • jei gedimai atsirado dėl netinkamų, ne to paties gamintojo priedų naudojimo;
 • susidėvinčioms detalėms (laidai, jungtys, akumuliatoriai, laikikliai ir t.t.).
 • besikreipiantis asmuo negali patvirtinti prekės įsigijimo (pakanka mokėjimo pavedimo kopijos).

Paaiškėjus, kad prekė garantinio laikotarpio metu sugedo nepataisomai dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), sugedusi prekė keičiama į kitą tokią pačią, o nesant tokios galimybės - grąžinami sumokėti pinigai už prekę. Jei prekė garantinio laikotarpio metu sugedo dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), tačiau ją įmanoma suremontuoti, tokiu atveju nemokamai pašalinami daikto trūkumai.

Atkreipiame dėmesį, kad suremontuotoms ir/ar pakeistoms prekėms garantijos terminas skaičiuojamas nuo pirminės prekės pristatymo dienos bei tai, kad visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka pirkėjas. Tuo atveju, kai pristatytoje remontui prekėje gamyklinių defektų nėra, arba jie atsirado dėl vartotojo netinkamų veiksmų, nesilaikant gamintojo pateiktos surinkimo ir naudojimo instrukcijos, atsiradusių mechaninių ar kitų pažeidimų paieškos ir likvidavimo, išlaidas apmoka pirkėjas. Servisas taip pat turi teisę atsisakyti atlikti patikrą, jei prekė pristatoma patikrai ne visos komplektacijos (be būtinų dalių veikimui, be pakrovėjo ir pan.), purvina, šlapia.

Jei kiltų papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis į mus (info@babybaby.lt arba tel. 860314313) ir būtinai suteiksime visą reikalingą informaciją ir/ar pagalbą.

Prekių grąžinimas

Jei nusprendėte grąžinti prekę per keturiolika dienų nuo prekės pristatymo dienos, maloniai prašytume kreiptis elektroniniu paštu info@babybaby.lt. Toliau, Jūsų patogumui taikome supaprastintą prekių grąžinimo tvarką - atsiunčiame Jums e-paštu užpildyti e-formą ir laukiame, kol atsiųsite mums grąžinamas prekes į Vilniaus Omnivos PC Domus Pro paštomatą (siuntos gavėjas babybaby.lt, tel. 860314313). Pinigai grąžinami per 1-2 darbo dienas nuo prekių grąžinimo (grąžintina suma apskaičiuojama atėmus faktines suteiktos siuntimo paslaugos išlaidas).

Grąžinama prekė privalo atitikti šiuos reikalavimus:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš pardavėjo;
 • prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (švari, nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kiti originaliai komplektacijai būdingi priedai);
 • grąžinamos prekės komplektacija turi būti nepakitusi, tokia kokia buvo įteikta pirkėjui;
 • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);
 • grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš pardavėjo.

Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki pardavėjo.

Atkreipiame dėmesį, kad nėra galimybės grąžinti kokybišką prekę per keturiolika dienų nuo prekės pristatymo dienos Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punkte numatytoms išimtims: kūdikių drabužėliams, vaikų bei suaugusiųjų apatiniams drabužiams, patalynei, korsetams, žaislams ir kitoms nurodytoms prekėms.

Pinigai už Dovanų kuponą yra negrąžinami, išskyrus, kai pats Pirkėjas, įsigijęs Dovanų kuponą atsisako sutarties (t. y. grąžina įsigytą ir nepanaudotą Dovanų kuponą) per 14 (keturiolika) dienų nuo Dovanų kupono įsigijimo dienos ir kreipiasi dėl sumokėtos kainos grąžinimo.

Jei kiltų papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis į mus Jums patogiu būdu (info@babybaby.lt arba tel. +37060314313) ir būtinai suteiksime visą reikalingą informaciją ir/ar pagalbą.

Papildomai pažymime, kad prekių grąžinimą ir keitimą reglametuoja Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 ir 6.22811 straipsniai, o ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, kurios buveinė - Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, el. svetainė - www.vvtat.lt.