NAUJA BUUBLA naktipuodžio apžvalga

Paskelbta Viktorija G

Atrodo visi jau žinoma, koks Buubla naktipuodis nepakeičiamas namuose ir kelionėse - ypač vaikučiams, kurie "nepripažįsta" svetimų puodukų ir tualetų - mažas, kompaktiškas, konfidencialus, bet tuo pačiu patogus ir praktiškas dalijamės su Jumis dar vienos mamos - Eglės apžvalga bei įžvalgomis:

Buubla atsiliepimai

Nuoširdi rekomendacija

Ne paslaptis, jog visiems tėveliams "puoduko" laikotarpis yra sunkus. Baimė išeiti toliau nuo namų, mintys "Kas atsitiks, jeigu šalia nebus puoduko?" "Ar spėsime grįžti namo?!". Puiku, jeigu vaikas nebijo ir sugeba atsisėsti ant tualeto. 

Tačiau, o kas, jeigu ne️

Man šis laikotarpis buvo su baime, nes dukrytė nė iš tolo nesiartina prie unitazo. "Ką daryti išvykus?"- galvojau aš.

naktipuodis

Visur tampiausi tą griozdišką puoduką, išbandėme vienkartinius kartoninius puodukus, tačiau nepatogu, "skauda sėdėti"- sako dukrytė. :( Sunku išeiti toliau iš namų.

buubla naktipuodis tašėbuubla tašė puodukui

Vaikų ir mamos kambariuose puoduko nė su žiburiu nerasi. Ir štai, pagaliau @Babybaby.lt atradome kelioninį sulankstomą puoduką, kuris puikiai telpa į spec. tašytę ir neužima daug vietos! Jis lengvas, tad pati dukrytė ir pasinešti gali. Sėdėti labai patogus, o aš dar ir kelis laisvus cm tašytėje išnaudoju atsarginiams apatiniams ar kelnytėms įsidėti. 2in1 

Nebėra ko bijoti, dabar visur ir visada galėsime eiti be baimės.

Ačiū @Babybaby.lt už komfortą

Tikiuosi pagelbės ir Jums

#buubla #babybaby #kelioninis #puodukas

0 komentarai

Palikti komentarą