NATULINO kūdikių miegmaišiai

SAUGUS MIEGAS NUO GIMIMO

NatulinoMiegmaišiaiMiegas miegmaišyjeKūdikių miegmaišiaiVaiko vokelisVaiko vokelis

Ar žinojote, kad kūdikiai gali miegoti iki 18 valandų per dieną per pirmąsias gyvenimo savaites

Idealus sprendimas saugiam ir ramiam kūdikio miegeliui - nenusikloja, neperkaista, pagaminta iš medvilnės. Įvairių spalvų bei dydžių. Šie miegmaišiai buvo sukurti kartu su neonatologais ir akušerėmis, siekiant užtikrinti sveiką ir saugų kūdikių miegą. Tai puiki alternatyva tradicinėms antklodėms ir vystyklams. Unikali miegmaišio forma užtikrina pilną judėjimo laisvę ir sveiką klubų vystymąsi, viena iš prevencinių SKMS priemonių – nelieka rizikos, kad mažylis užsiklos antklode veidelį ar perkais. Visos medžiagos, naudojamos miegmaišiui gamyboje, turi OEKO-TEX® kokybės sertifikatą. Natulino miegmaišiai gali būti naudojami įvairiose aplinkose kur temperatūra nuo 16 iki 27 laipsnių šilumos, todėl galite užtikrinti komfortišką ir saugų miegą savo vaikui visomis sąlygomis.

Rekomenduojama profesionalų, sveikata ir saugumas kūdikiams, kuriuos myli tėvai!

Natulino kudikio miegmaisis

Vokelis

"Natulino" miegmaišiai pagaminti iš 100% medvilnės, jie neturi rankovių, dėl to oras laisvai juda. Miegmaišiai yra trijų variantų: vieno, dviejų ir trijų sluoksnių, dėl kurių jie gali prisitaikyti prie aplinkos temperatūros. Pasirinkite tinkamą miegmaišį, kad išvengtumėte perkaitimo.

Saugus miegas

"Natulino" miegmaišis užtikrina, kad jūsų vaikas visada yra uždengtas, jaučia nuolatinį šilumos komfortą, o nakties metu nėra rizikos hipotermijai (priešingai nei nuo tradicinių antklodžių ir vystyklų).

Natulino vokeliai

Natulino tikriausiai yra saugiausias vaikiškas miegmaišis rinkoje. Galite būti tikri, kad jūsų vaiko veidas niekada nebus uždengtas, o taip gali atsitikti kai naudojant tradicines antklodes. Skirtingai nuo vystyklų Natulino suteikia visišką judėjimo laisvę.

Miegmaišiai Natulino

Natulino tikriausiai yra saugiausias vaikiškas miegmaišis rinkoje. Galite būti tikri, kad jūsų vaiko veidas niekada nebus uždengtas, o taip gali atsitikti kai naudojant tradicines antklodes. Skirtingai nuo vystyklų Natulino suteikia visišką judėjimo laisvę.

Vokelis vaikams

"Natulino" miegmaišiai buvo sukurti kartu su neonatologais ir akušerėmis, siekiant užtikrinti sveiką ir saugų kūdikių miegą. Tėveliai rekomenduoja  - specialistai pataria.

Kudikio vokelisKudikio vokelisKudikio vokelisKudikio vokelisKudikio vokelisKudikio vokelis

PASIRINKITE MIEGMAIŠIO STORĮ ATSIŽVELGDAMI Į VAIKO MIEGO APLINKOS TEMPERATŪRĄ

Ar žinojote, kad tinkama temperatūra vaiko kambaryje yra vienas iš svarbiausių kūdikių saugaus miego veiksnių.

Specialistai rekomenduoja kūdikius migdyti esant aplinkos temperatūrai nuo 18 iki 20 C laipsnių. Norint užtikrinti saugų ir sveiką miegą, pasirinkite tinkamą miegmaišio ir kūdikių drabužių storį pagal aplinkos temperatūrą.

Natulino kūdikio vokelisNatulino vokelisNatulino kūdikių miegmaišiaiViensluoksnis - aukštos kokybės 1 sluoksnio miegmaišis kūdikiams. Idealiai tinka naudoti vaiko aplinkoje kur aukštesnė temperatūra.

Dvisluoksnis - patogus kūdikio miegmaišis, pagamintas iš 100% medvilnės. Puikiai tinka šiltesnėms dienoms. Jaukus, subtilus, patogus.

Trisluoksnis - pritaikytas visiems metų laikams, kūdikių miegmaišis, pagamintas iš 100% medvilnės su labai aukštos kokybės izoliacija. Subtilus, minkštas, jaukus, suteikia vaikui šilumos komfortą. Dažniausias tėvų pasirinkimas! Idealiai prisitaiko temperatūrai vaiko kambaryje, rekomenduojamai specialistų.

 DYDŽIO PASIRINKIMAS

Kūdikių miegmaišiaiNatulino vokelio dydziai

PASIRINK PATINKANTĮ MIEGMAIŠĮMiegmaišiai vaikams